Після постановки пломби

Увага! Після будь-якої стоматологічної процедури, яка виконувалася з анестезією (знеболенням), їжу можна приймати лише після закінчення дії анестезії!

Після постановки пломби рекомендуємо

Протягом декількох днів після постановки пломби не можна споживати деякі продукти, які містять фарбники (міцний чай, каву, червоне вино, соєвий соус, буряк, моркву, чорницю і ін.), користуватися губною помадою, палити, оскільки можливе зафарбування поставленої пломби. Особливо на фронтальних (передніх) зубах!

Відвідати стоматолога через 6 місяців після постановки пломби для пришліфовування або додаткового покриття пломби спеціальним лаком. Все це необхідно, оскільки в новій пломбі впродовж перших шести місяців відбуваються процеси усадки матеріалу. По фізичних і хімічних причинах абсолютно безусадковий матеріал неможливий. Тому неминуче з’являється уступ між емаллю і пломбою розміром в соті долі міліметрів. У цій зоні створюються прекрасні умови для розмноження бактерій і виникнення карієсу.

Дотримувати гігієну порожнини рота, в міру необхідності, але не рідше 1 раз в 6 місяців проводити професійну гігієну порожнини рота у свого стоматолога.